APA'da ÜÜ ve NPİSTANBUL'a büyük ilgi

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi olarak bu yıl da Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongre ve fuarındayız.

3 BİLDİRİ İLE KATILIYORUZ

3 bildiri ile katılım sağladığımız kongrede dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarının standımıza ilgisi ise oldukça yoğun.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresine ve fuarına  bu yıl da katıldı. New York’ta Javits Center’ da 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede tanı ve tedavideki son gelişmeler ele alınıyor.

TEDAVİDE SON GELİŞMELER DE ELE ALINIYOR

Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresi ve fuarı bu yıl New York’ta Javits Center’ da gerçekleştiriliyor.

Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bu yıl da çalışmalarıyla katıldı.

5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Javits Center’ da  gerçekleştirilecek kongrede tanı ve tedavide son gelişmeler ele alınıyor.

Dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları da katılacak. Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İnsan Kaynakları Direktörü Öğr. Gör. Serdar Karagöz, Uluslararası İlişkiler Direktörü Öğr. Gör. Emre Üçsular ve İDER Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan katıldı.

Üsküdar Üniversitesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve Türk-Amerikan Nöropsikiyatri Derneği (TANPA) stantlarıyla fuarda yer alıyor.


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:08 Mayıs 2018Yayınlanma Tarihi:07 Mayıs 2018

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.