Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisinde Tedavi Yöntemleri

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Avrupa’nın 2. Beyin Hastanesi olarak, teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile danışanlarına tam teşekküllü bir tanı ve tedavi merkezi sunmaktadır.

Bel ve Omurga Cerrahisi, Parkinson ve Hareket Bozuklukları ameliyatları ve Beyin Ameliyatları başta olmak üzere beyin ve sinir cerrahisi alanında Türkiye’nin nöroşirürji merkezi olma yolundayız.

Fonksiyonel Hastalıkların Tedavisi

Parkinson ve benzeri istemsiz hareket bozuklukları gibi yaşam kalitesini düşüren hastalıklarda, özellikle beyin pili uygulaması yapılır. İlaç tedavisi ile başarı sağlanamayan epilepsi yani sara hastalığı durumlarında epilepsi cerrahisi ameliyatları planlanır. Tüm fonksiyonel hastalıklar için cerrahi tedavinin gerekliliği ya da faydalı olup olmayacağı konusunda multidisipliner bir anlayışla hasta değerlendirilir.
Omurga Hastalıkları

Omurganın; kaza ve yaralanmalar gibi travmatik, omurilik kanalı daralması ve belde kayma gibi yaşlılık süreci ortaya çıkan ayrıca doğumsal hastalıklarında cerrahi girişim uygulanır. Bunun yanı sıra; bel ve boyun fıtığı gibi hastalıklar beyin ve sinir cerrahları tarafından tedavi edilir.
Beyin Damar Hastalıkları

Beyin damar hastalıklarının tedavisi için endovasküler yani girişimsel nöroradyoloji ve cerrahi (mikroşirürjikal) çalışma grubu bulunmaktadır.

Beyin ve Omurilik Tümörleri

Hem erişkinlerde hem de çocukluk çağı beyin ve sinir tümörlerinde mikrocerrahi ve endoskopik tekniklerle cerrahi girişim uygulanmaktadır.

Çocuk beyin cerrahisi

Çocuk Beyin Cerrahisinde uzman ekibimiz ile çok kapsamlı operasyonlar da dahil olmak üzere tüm ameliyatlar, Hastanemizde başarıyla yapılabilmektedir.

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN //npistanbul.com/beyin-sinir-ve-omurilik-cerrahisinde-tedavi-yontemleri ADRESİNİ ZİYARET EDİNİZ...


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:24 Ocak 2018Yayınlanma Tarihi:24 Mayıs 2018