Hakkımızda

2000 yılında yayın hayatına başlayan e-psikiyatri.com, psikiyatri ve psikoloji başta olmak üzere ruh sağlığı, bilim, tıp, sağlık ve sağlık teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek gündemin nabzını tutan bir web sitesidir. Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmelere, en güncel şekliyle tarafsız, hızlı ve doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve Bilim Ortağı olan Üsküdar Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan e-psikiyatri.com, okurlarına ve takipçilerine ruh sağlığı alanındaki yeni ve güncel bilgileri en hızlı şekilde sunar.

Psikiyatri, psikoloji gibi ruh sağlığına ilişkin gelişmelerin yanı sıra nöroloji, beyin, tıp, sağlık, teknoloji ve bilimle ilgili gelişmelere dair haberlere ulaşabilir, dinamik ve kullanıcı odaklı yapısı, özgün haber içerikleri, psikiyatri alanındaki son gelişmeler ve ruh sağlığına ilişkin merak edilen her şeyi e-psikiyatri.com’dan okuyabilirsiniz.

E-psikiyatri.com, yaklaşık 150 bin haber içeriği, aylık 1 milyon okuyucusu, 6 milyon sayfa görüntülenme sayısı, Twitter ve Facebook’ta 14 bine yakın takipçisiyle, Türkiye’nin ilk sağlık psikiyatri haberleri sitesidir.

NEDEN EPSİKİYATRİ?

- E-psikiyatri.com, günlük 40 bine yakın ziyaretçi sayısıyla psikiyatri alanında  güncel ve detaylı bilgi sunan Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portalıdır.

- E-psikiyatri.com’da A’dan Z’ye bütün hastalıklarla ilgili bilgilere ulaşabilir, bilimsel makalelerle sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

- E-psikiyatri.com haber içeriklerinde hedef gösterici, özendirici, hakaret içeren, toplum yargılarına ters düşen içeriklere yer verilmez.

- Psikiyatri, psikoloji gibi ruh sağlığına ilişkin gelişmelerin yanı sıra nöroloji, beyin, tıp, sağlık, teknoloji ve bilimle ilgili gelişmelere dair haberler, e-psikiyatri.com’da sürekli güncellenerek bilimsel bakış açısıyla yayınlanmaktadır.

- E-psikiyatri.com, hekim makaleleri, sağlık alanında referanslı yabancı kaynaklı sitelerden ve ajanslardan alınan bilgi ve haberlere yer vermektedir.  

- Dinamik ve kullanıcı odaklı yapısı, özgün haber içerikleri, psikiyatri alanındaki son gelişmeler ve ruh sağlığına ilişkin merak edilen her şey e-psikiyatri.com’da yer almaktadır.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:13 Haziran 2023

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.