Özden

Dyt. Özden ÖRKCÜ

Kısa özgeçmiş

Diyetisyen & Gıda Mühendisi

1986’ da İstanbul’ da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’ da tamamladı. 2008 yılında Gaziosmanpaşa Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümünü, 2015 yılında Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümünü tamamladı.

Aldığı Eğitimler

Dokuz Eylül Üniversitesi HACCP 9001 Kalite Yönetim Sistemleri

Gıda Mühendisleri Odası ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği

Medipol Üniversitesi Karbonhidrat Sayımı ve Diyabette Beslenme

Medipol Üniversitesi Beslenme Yaklaşımı ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği

Haliç Üniversitesi Renal Diyetisyenliği

Prof. Dr. Murat Baş Sağlık Afiyet Kanser ve Beslenme gibi birçok eğitim kurs ve sertifikasyon programlarına katıldı.

2008-2010 yılları arasında unlu mamüller sektöründe iş hayatına başladı, ürün geliştirme ve ürün kalitesini arttırmak adına birçok çalışmalarda bulundu. Daha sonra GATA Hastanesinde kalite kontrol ve sorumlu yönetici olarak projede görev aldı. Hazır yemek sekötründe reçete geliştirme ve menü düzenlemesi ve kontrolü olmak üzere çeşitli alanlarda çalıştı.

2012-2014 yılları arasında Beykoz Halk Eğitim Merkezi’ nde aşçı çıraklığı ve yardımcılığı dersleri verdi.

2015-2017 yılları arasında North Clinics Cerrahi Tıp Merkezi’ nde obezite, kilo verme, kilo alma, gebelikte beslenme, diyabette beslenme, sporcu beslenmesi gibi alanlarda danışan bakmayı sürdürmüştür. Aynı zamanda Beykoz Gündem yerel gazetesinde ve sitesinde yayınlarını paylaşmaya devam etmektedir.


Paylaş


© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.