14 Şubat tüyoları!

Sevginin ve aşkın evrensel günü 14 Şubat! Uzmanlar, sürprizler ve armağanlarla sevginin pekiştirilmesini öneriyor...

Sevginin ve aşkın evrensel günü 14 Şubat! Uzmanlar, sürprizler ve armağanlarla sevginin pekiştirilmesini öneriyor...

14subattuyolariSevginin ve aşkın evrensel günü 14 Şubat, sevgi ve aşkın pekiştirilebileceği önemli bir gün. Uzmanlar, sevgililerin birbirlerine sürprizler yapmasını, güzel sözler söylemesini, armağanlar almasını, anılarla dolu hoş ortamlarda eğlenilmesini öneriyor.

SEVGİ YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRIYOR

"İyi bir uyum, cazibe, çekicilik varsa sevgi insanı çok farklı boyutlarda yaşatabilir. Seven insan sevgilisinin gözüne girmek için daha fazla çaba sarf eder, kendine daha iyi bakar.Yaşam kalitesi artar. Kendini kanıtlama sürecine girer. sevgilisinin sevgisini sürekli kılabilmek için kendini yenilemesi, bakması, başarılı olması, sevilir, sayılıp, güvenilir bir insan olması, kibar, nazik, cömert olması gerekir. İyi dürüst insan olması gerekir.Bu vasıflara sahip olan insanın da yaşam kalitesi artar. Çünkü insanı negatife getiren bencilliktir, hırstır, kibirdir. Gerçek sevgide paylaşımda bunlara çok az yer vardır."

HER ŞEY ERKEKLERDEN BEKLENMESİN

"Hanımlar çok duygusal, kibar, nazik, daha ince kabul ama erkeklerin de sevgiye, duyguya ihtiyacı var. Dolayısıyla bayanlarında bu konuda biraz görev üstlenmesi ve adım atması, jest ve sürpriz yapması yerinde olur. Birçok hanımefendi özel, anlamlı günlerinde eşlerin sevgililerin duyarlı davranmadıklarından yakınıyor ama kendileri de pek çaba sarf etmiyor. Uzmanlar, 14 Şubat'ta mutlaka güzel giyinilmesini, güzel kokular sürülmesini, ekonomik olanaklar ölçüsünde hoşlanılan hoş anıların olduğu mekânlara gidilmesini, sevgiyi ifade eden sözcükler kullanılmasını, sevginin davranışlarla da ifade edilmesini ve güzel bir gece geçirilmesini önerdi. Uzmanlar, Kırmızının ayrı bir çekiciliği var. Bu renk sevgiyi, aşkı ve erotizmi simgeleyen renktir. Alınan armağanlar kırmızı renkte olabilir. Ama partneriniz kırmızıdan hoşlanmıyorsa kesinlikle bu renk kıyafet giyinmeyin" dedi. MAHMURE

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:03 Şubat 2015Yayınlanma Tarihi:10 Şubat 2015