150 YIL YAŞAMAK İSTİYOR

A.A

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin 150 yıl yaşamak için bilim adamlarını seferber ettiği ortaya çıktı.


Ülkenin önde gelen sağlık merkezlerinden Milano’daki San Raffaele Hastanesi kurucusu rahip Don Luigi Verze, “Başbakan Silvio Berlusconi benden kendisini 150 yıl yaşatmamızı istedi. Ancak bu sürede İtalya'yı düzeltebileceğini belirtti” dedi. Bilimsel çalışmalarla insan ömrünün 150 yıla çıkartılabileceğini iddia eden Don Luigi Veze, şöyle dedi:


“San Raffaele Hastanesi içinde araştırma merkezi oluşturuyoruz. Burada ten altına yerleştirilecek mikrochip aracılığıyla insanın gen tablosu izlenerek, patolojisi tahmin edilebilecek. Bu da uzun ömürlülüğü getirecek.”

Don Luigi Verze, din adamlığı ve bilimin bir arada yürütülebileceğini savunarak, “Bilimi hiç kimse durduramaz, buna kilise de dahil” dedi. Berlusconi, birkaç ay önce Milano'da uğradığı saldırının ardından da San Raffaele Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:16 Temmuz 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.