5 yıldızlı doğum keyfi!

İngiltere'de bulunan Portland doğum hastanesi, anne adayları için inanılmaz seçenekler sunuyor.

Aralarında Victoria Beckham ve kraliyet ailesinden ünlü isimlerin de tercih ettiği bu hastanede anne adayları şampanyadan istiridyeye kadar pek çok alternatifle doğuma hazırlanıyor. 

İngiltere'de bulunan The Portland adlı lüks doğum hastanesinde anne adayları, otel konforunda özel bir gece geçireceklermiş gibi sunulan bazı alternatiflerle doğuma hazırlanıyor.

York düşesi Sarah Ferguson, şarkıcı ve modacı Victoria Beckham gibi ünlü isimler ve zengin Ortadoğulu kadınların tercihi olan bu hastanede beş yıldızlı bir otel konforunda seçenekler mevcut.

BBC2 kanalının 'Inside the Portland' adlı belgeseline konu olan hastaneye yatmak için en az 10 bin sterlin (yaklaşık 40 bin TL) giriş ücreti ödemeniz gerekiyor. Fatura, anne adaylarının isteklerine göre 500 bin sterline (yaklaşık 2,5 milyon TL) kadar çıkabiliyor.

Belgeselde otelin yöneticisi Janene Madden, 'Portland anneleri'nin doğuma değil de tatile gelmişler gibi hissetmelerini istediklerini belirtiyor: 'Yarım milyon sterlinden daha fazla harcama yapan hastalar oluyor. Bazıları 20 ilave oda talep ediyor. Doğuma birkaç gün kala, kendinizi bir kraliçe gibi hissediyorsunuz ve kendinizi yeni bir annenin karşılaşacağı zorluklara hazırlıyorsunuz.'

Anneler doğumdan sonra da dilerse hastanede kalmaya devam edebiliyor. Bu sırada yeni doğan bebeklerle hemşireler ilgileniyor.

Otel hizmetleri yöneticisi Paul Tuley de anne adaylarına düzenli olarak istiridye ve ıstakoz servis edildiğini, aynı zamanda hastanede kaliteli şampanya koleksiyonu da bulunduğunu sözlerine ekledi.

HÜRRİYET


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:02 Nisan 2016Yayınlanma Tarihi:29 Mart 2016