Acun da Üsküdarlı

Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, Türkiye’nin en çok seyredilen “O Ses Türkiye” ve “Yetenek Sizsiniz” yarışmalarındaydı. 19 haftanın ardından finale kalan yarışmacılara destek olan Üsküdarlı öğrenciler, Gangnam Style şarkısıyla fenomen olan Güney Koreli şarkcı PSY’ nin misafir olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına da katıldı.

Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, Türkiye’nin en çok seyredilen “O Ses Türkiye” ve “Yetenek Sizsiniz” yarışmalarındaydı. 19 haftanın ardından finale kalan yarışmacılara destek olan Üsküdarlı öğrenciler, Gangnam Style şarkısıyla fenomen olan Güney Koreli şarkcı PSY’ nin misafir olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına da katıldı.  uskudar_universitesi_acun3

Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı, hazırladığı birbirinden farklı programlarıyla seyircisinin beğenisini topluyor. Acun Ilıcalı’ya Üsküdar Üniversitesi öğrencileri de tam destek veriyor. Geçtiğimiz günlerde finali gerçekleştirilen 'O Ses Türkiye’ye katılan Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, 19 haftadır süren yarışta finale kalan 4 isime destek verdi.uskudar_universitesi_acun Mustafa Sandal'ın takımından Mustafa Bozkurt, Hülya Avşar 'ın takımından Onur Oğuş, Murat Boz'un takımından Ayda Mosharraf ve Berkan Taşkın, heyecanlarını Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle paylaştı. Üsküdar Üniversitesi öğrencileri Fenomen haline gelen Güney Koreli şarkıcı PSY’nin konuk olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye de katıldı. Öğrenciler Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri üyeliğini yaptığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye programına Gangnam Style şarkısıyla fenomen haline gelen PSY ile de tanışma fırsatı buldu. Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:27 Şubat 2013