Albert Einstein Üsküdar Üniversitesi standında

Bursa’da düzenlenen Educaturk Eğitim Fuarı’ndaÜsküdar Üniversitesi’nin standını ziyarete gelen öğrencileri Dünya fizikçisi Albert Einstein karşılıyor. Öğrenciler Einstein ile fotoğraf çekiliyor, sosyal ağlarda anında paylaşıyor.

Bursa’da düzenlenen Educaturk Eğitim Fuarı’ndaÜsküdar Üniversitesi’nin standını ziyarete gelen öğrencileri Dünya fizikçisi Albert Einstein karşılıyor. Öğrenciler Einstein ile fotoğraf çekiniyor, sosyal ağlarda anında paylaşıyor.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, Bursa AKM Merinos Fuar Alanında düzenlenen etkinlik çerçevesinde Bursa’da öğrenci ve eğitimcilerle bir araya geliyor. Fuara yönelik çeşitli etkinlikler düzenleyen Üsküdar Üniversitesi’nin en dikkat çekici aktivasyonu dünyaca ünlü fizikçi Albert Einstein. Stantta öğrencileri Albert Einstein karşılıyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

İlk başta şaşkınlıklarını gizleyemeyen öğrenciler Einstein ile çekindikleri fotoğrafları anında sosyal paylaşım ağları üzerinden arkadaşlarıyla paylaşıyor. Türkiye’de daha önce hiç kullanılmayan bu uygulamadan ise öğrenciler oldukça memnun. 8-9 Kasım tarihleri arasında Bursa AKM Merinos Fuar Alanında gerçekleştirilecek Educaturk Eğitim Fuarı’nda öğrenciler Üsküdar Üniversitesi’ni daha da yakından tanıma fırsatı elde ediyor. Şaban Özdemir (NPGRUP)  


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:08 Kasım 2012

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.