ANLAŞMAZLIĞA DİZİ ODALARI

A.A

8 bin öğrenciye hizmet verilen Mediko Sosyal Hizmetler Merkezi'nde, Kurtlar Vadisi Pusu, Yaprak Dökümü, Arka Sokaklar  ve Arka Sıradakiler gibi yaygın olarak izlenen diziler için ayrı bölümler tahsis  edildi.

Öğrenciler, belirlenen bölümlerde istediği dizileri rahatlıkla  izleyebilirken daha önce izlenecek dizi seçimi konusunda yaşanan anlaşmazlığın da  böylece giderildiği belirtildi.

Mediko Sosyal Hizmetler Merkezi İşletme Müdürü Selami Bağaçlı,  öğrencilerin her türlü taleplerini karşılamaya çalıştıklarını söyledi.

Dizi odaları hizmetiyle öğrencilerin memnuniyetini kazandıklarını ifade  eden Bağaçlı, şöyle konuştu:
         
"Dizi odalarında dizi saatinde yalnızca dizi gösterimi yapılıyor.  Öğrencilerimiz hangi salonda hangi dizinin gösterildiğini biliyor. Kurtlar Vadisi  Pusu adlı diziyi izlemek isteyen, bu dizinin gösteriminin yapıldığı salona  gidiyor. Bu şekilde öğrenciler arasında izlenecek dizi seçimi konusunda daha önce  zaman zaman çıkan sorunlar da artık yaşanmıyor."
        
"KURTLAR VADİSİ PUSU" ODASI
        
Bağaçlı, öğrencilerin en çok "Kurtlar Vadisi Pusu"ya ilgi gösterdiğini,  bu nedenle en büyük salonu bu dizi için tahsis ettiklerini söyledi. Kurtlar Vadisi Pusu için ayrılan bin kişilik yemekhanenin dizi saatinde tamamen dolduğunu ifade eden Bağaçlı, bazı haftalarda burası  ihtiyacı karşılamadığı için kantindeki televizyonda da bu dizinin izletildiğini kaydetti.

Öğrenciler de daha önce dizileri düzenli olarak takip edemediklerini,  şimdi ise istedikleri diziyi saatinde rahatlıkla izleyebildiklerini ifade ederek,  dizi odaları hizmetinden memnun olduklarını belirtti.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:24 Mayıs 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.