ANNELERİNİ ÖZLÜYORLAR

A.A

Doğubayazıt Yeni Mahalle'de Hasan Bülbül (38) bir süre önce eve geç geldiği gerekçesiyle, kızı Saime Bülbül (17) ile kendisini engellemeye çalışan eşi Naime Bülbül ve diğer kızı Leyla Bülbül'ü darp etti.

Olaydan sonra savcılığa giderek şikayette bulunan ve boşanma davası açan Naime Bülbül, yaşamının tehlike altında olduğunu belirterek, devletin kendisine sahip çıkmasını istedi.

Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, mahkeme sonuçlanıncaya kadar Naime Bülbül'ü iki kızıyla birlikte Ağrı İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Kadın Sığınma Evi'ne gönderdi.

Olayın ardından annelerini özleyen Cengiz Bülbül (9), Cemil Bülbül (8) ve Mahmut Bülbül (7) ise polislerden annelerinin eve geri getirilmesini istedi.

Polis ekiplerinin konuşarak durumu anlattıkları çocuklar daha sonra emniyet müdürlüğünden ayrıldı.

Hasan Bülbül, olaydan çok pişmanlık duyduğunu belirterek, "Kızlarım ve eşim eve geri dönsün. Devlete söz veriyorum bir daha kesinlikle hiçbir tokat atmayacağım" dedi.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:17 Mayıs 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.