AŞIK OLDU DİLİ ÇÖZÜLDÜ

CNN

Denizli'de konuşma güçlüğü çeken genç kız, geçen yıl bir gence aşık olunca konuşmaya başladı. İki genç nikah masasına oturdu.

    
Denizli Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği üyesi olan konuşma zorluğu bulunan 25 yaşındaki Yeliz Mercan, Dernek Başkanı Nesrin Akbeyik tarafından 28 yaşındaki Serdar Mercan ile 7 Aralık 2009'da tanıştırıldı.

Birbirine aşık olan gençler 7 Nisanda nişanlandı, bugün de nikah masasına oturdu.

Denizli Belediyesi İncilipınar Nikah Salonu'nda düzenlenen törenle 7 şahit eşliğinde evlenen Yeliz Akkuş, "Ailemden istedi evlendik. Çok mutluyum" dedi.

Bir iş yerinde güvenlik görevlisi olan damat Serdar Mercan ise tanıştıklarında eşinin konuşmakta zorluk çektiğini belirterek, "Heyecanlanınca konuşamıyordu. Birbirimize aşık olduktan sonra daha rahat konuşmaya başladı. Bu herhalde aşkın gücü" diye konuştu.

Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Nesrin Akbeyik ise "Kızımızın dili çözüldü. Onlara mutluluklar diliyorum" dedi.
 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:10 Mayıs 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.