Aşkın dili!

Son zamanlarda yaşanan halsizlik hissine karşı doğal besinler ilaç gibi etki gösteriyor. Kuşdili vanilya ve kişniş hem canlılık veriyor, hem de cinsel gücü artırıyor.

Yorgun ve halsizliğin had safhaya çıktığı şu günlerde uzmanlardan canlanmayı sağlayacak beslenme önerileri geldi. Doğru besin kombinlerinin tüketiminin hem enerji vereceğini hem de cinsel hayata renk getirdiğini söyleyen uzmanlar, "Yapılan araştırmalarda bedene zindelik veren ve libidoyu artıran besinlerden zengin bir diyet uygulamak, üzerinizdeki isteksizliği ve halsizliği alır" dedi. Cinsel gücü artıracak şu besinleri önerdi:

ARI SÜTÜ-BAL-POLEN

Bu karışım hem hücrelerinizi yeniler, hem de yaşınız ilerlese de cinsel gücünüzü yerinde tutar.

MAYDANOZ

Beden yorgunluğunu giderir. Erkeklerde cinsel gücü artırdığı ıspatlandı.

ISIRGAN TOHUMU

1 kilo bal ile 100 gr. ısırgan tohumunu karıştırın ve her gün bir kaşık yiyin.

KEKİK-NANE

Özellikle kadınlarda bütün kadınlık hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar ve vücudu güçlendirir.

KİMYON-KİŞNİŞ

Bütün hormonları çalıştırır ve sinirleri de kuvvetlendirir. 1 bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırın. Yemekten sonra için. Erkeklerde cinsel gücü artırır.

KUŞDİLİ

Diğer adı biberiye olan kuşdili, tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlıkla savaşta etkilidir.

KEREVİZ

Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler. Özellikle 30'lu yaşlarda mutlaka yiyin.

VANİLYA

Hem bedeni, hem de sinirleri güçlendirir, cinsel gücü artırır. Tatlı ve keklerde bol bol kullanılabilir.

HÜRRİYET


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:16 Mayıs 2016Yayınlanma Tarihi:14 Aralık 2015