AVRASYA MARATONU'NDAYDIK


İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Atletizm Federasyonu'nun organizasyonuyla bu yıl 32. kez düzenlenen Kıtalararası Avrasya Maratonu, 17 Ekim Pazar günü gerçekleştirildi.

 


32. Kıtalararası İstanbul Avrasya Maratonu'nda erkeklerde Kenyalı Vincent Kiplagat, bayanlarda Etiyopyalı Ashu Kasım parkur rekoru kırarak birinci oldu.

NPİSTANBUL'DA ORADAYDI

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi ambulansları da maratondaydı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Boğaziçi Şube müdürlüğü ile NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi arasında imzalanan protokol gereğince ambulanslar köprüde hazır bulundu.

Herhangi bir intihar vakası veya hastalık vakasının yaşanmadığı Avrasya Maratonu çok renkli geçti.

Daha önce imzalanan protokole göre köprüler üzerinde herhangi bir intihar girişimi olduğunda veya risk durumlarında NPİSTANBUL ambulans ekibiyle beraber olay yerine gelip müdahale ediyor.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:26 Ekim 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.