BU SAAT SİNİRLERİ ALIYOR

A.A

Dünyanın ünlü saat üreticisi Lemans, Isee Watch adını verdiği koleksiyonuyla kullanıcısına kaliteli uyku vaat ediyor.

Dünyaca ünlü markaların yeni modellerini Adanalı müşterileriyle buluşturan Swiss ve Time Saat Optik Mağazalar Müdürü Ayhan Salkım'dan edindiği bilgiye göre, Jacques Lemans'ın, 2010'un satış rekorları kırması beklenen bu ürününün kadın ve erkek versiyonları bulunuyor.

Bu saatlerde, klasik tarzdaki ISEE saatlerinde kullanılan otomatik makine  ve deriye temas eden kısımlarda yer alan özel karbon bileşenleri sayesinde kişi  kendini enerjik, mutlu ve rahatlamış hissediyor ve böylece deliksiz ve kaliteli  bir uyku uyuyor.

Almanya Uyku Düzeni Araştırma Enstitüsü (ISIS) tarafından yapılan uzun  süreli araştırmalar sonucu bu saatlerin uykuya dalma süresinde yüzde 82, uyku  kalitesi, stressiz ve dinlenmiş uyanma hissinde yüzde 83 iyileşme, fiziksel  performansta yüzde 84 artış, uyku bölünmesinde ise yüzde 81 oranında azalma  olduğu bilimsel olarak kanıtlandı.

Saatin erkek ve kadın versiyonlarının ortak özellikleri metal aksamların  antialerjik, camlarının ise çizilmez kristal cam olması. Her iki saat de, mekanik kol hareketinden aldığı enerji ile çalışıyor. Erkek versiyonunun kordon bölümü hakiki timsah derisinden oluşuyor.

Kadın versiyonunun çerçevesi ve kordonundaki metal kısımlar çelik, sarı kısımlar ise 20 mikro altın kaplamadan oluşuyor. Saatlerin kadınlar için olanı 540 avro, erkekler için olanı ise 400 avrodan satışa sunuluyor.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:24 Aralık 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.