ÇATIYA ÇIKTI

DHA

Şanlıurfa'da anne ve babası boşandığı için bunalıma giren 17 yaşındaki Sevilay T., 5 katlı apartmanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Polis, genç kızı, bir anlık dalgınlığından yararlanarak çatıdan indirmeyi başardı.

Şehitlik Mahallesi Hastane Caddesi'ndeki 5 katlı Polat Apartmanı'nın çatısına saat 17.00 sıralarında çıkan Sevilay T., anne ve babasının boşandığını ve ölmek istediğini söyledi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri, genç kızı ikna etmeye çalıştı. Çevredekiler, Sevilay T.'yi tanımadıklarını belirtirken, olay yerine gelen bir kadın psikolog, genç kıza megafonla seslendi. Bu sırada çatıya çıkan polisler, bir anlık dalgınlığından yararlanarak Sevilay T.'yi yakaladı.

Polisin tuttuğu genç kız, ağlayarak baygınlık geçirince ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:09 Nisan 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.