Cips yiyerek 20 kilo verdi

Müzisyen Lily Allen, doğumdan sonra nasıl bu kadar zayıfladığı sorusu karşısında ‘sadece çok fazla cips yiyerek…’ yanıtını vererek bir kez daha şaşırttı.

Müzisyen Lily Allen, doğumdan sonra nasıl bu kadar zayıfladığı sorusu karşısında ‘sadece çok fazla cips yiyerek…’ yanıtını vererek bir kez daha şaşırttı. Elle Macpherson gıda takviyesi alıyor, Miranda Kerr ise yeşil elma suyu bağımlısı…

cipszayiflamaPeki Lily Allen nasıl oldu da 20 kiloyu şıp diye verebildi? Geçtiğimiz mayıs ayında son albümü ‘Sheezus’ı yayınlayan ünlü müzisyene göre mesele yalnızca cips yemek ve heyecanlı bir yapıya sahip olmak! Lily Allen'ın özgüveni kilo verdikten sonra dergi pozlarında hissediliyor.

BESLENME UZMANLARI DUYMASIN

29 yaşındaki İngiliz star, ‘turneye gittiğimiz dönemlerde normal yemek yemiyorum sadece cips yiyerek karnımı doyuruyorum’ dedi. Beslenme uzmanlarının pek de onaylamayacağı bir tür yeme biçimi geliştirdiğini itiraf etti.

NEREDEYSE KEMİKLERİ SAYILIYOR

Lily Allen'ın Instagram'ında paylaştığı bu pozdan sonra takipçileri meraklanmıştı! Lily Allen, 20 kilo verdikten sonra Instagram’da bu inanılmaz değişimi paylaştı. Allen, sahne şovlarında da giydiği büstiyeriyle neredeyse kemikleri sayılacak hale gelmişti. Yıl başında çektiği kliplerinde oldukça kilolu olduğunu görebildiğimiz Lily Allen, ikinci kızı Marnie Rose’a hamileyken ‘yiyerek rahatlayabildiği' açıklamasını yapmıştı. HÜRRİYET  

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:09 Ağustos 2014Yayınlanma Tarihi:13 Ağustos 2014