Çocuk büyütürken evliliğiniz bozulmasın

Yaşamın en stresli yıllarında mutlu bir evlilik için gerçekten işe yarayan nedir? Çocuğunuz olduktan sonra evliliğinizin bozulmaması için bu önerileri okuyun.

Yaşamın en stresli yıllarında mutlu bir evlilik için gerçekten işe yarayan nedir? Çocuğunuz olduktan sonra evliliğinizin bozulmaması için bu önerileri okuyun.

Uyumadığımız, bitmek bilmeyen kulak enfeksiyonları ile mücadele ettiğimiz ve Blues Clue’s şarkıları söylediğimiz yıllar çok fazla saatte eşdeğerdir. Hepimiz evliliğin aşka, karşılıklı saygıya ve bağlılığa, haklara dayalı olduğunu biliriz? Ancak pürüzleri düzeltmeye yarayan başka neler vardır?

EŞİNİZLE DOĞRU İLETİŞİM KURUN

Her zaman ipuçları için iyi bir kopya arayışındayım. Evliliğin ilk yılını, hamileliği ve bebeğinizin ilk yaşını kurtarmak ile ilgili bir sürü kitap vardır

ÇOCUK BÜYÜTÜRKEN İŞİNİZE YARAYAN 3 ANAHTAR ÖNERİ

1) YALNIZ DEĞİLSİNİZ - Aile oluşturmanın herkes için çılgınca bir durum olduğunu kendinize hatırlatın. Suzie ve Brad’in futbol sahasında çok huzurlu ve mutlu bir yaşam sürdürüyor olarak görünmesi evde her şeyin tek boynuzlu hayali bir at ve gökkuşağı şeklinde olduğu anlamına gelmez. Hepimiz gibi, gece ağlayan çocuklarını sadece bir saat daha geç kalkabilmek için uykulu halde yataklarına getirdiklerinden ve sabah saçlarında kusmukla kalktıklarından eminim. En son bebek bezini kimin değiştirdiği, çocuk araba havuzuna götürme sırasının kimde olduğu ve tuvalet kağıdını kimin değiştireceği konusunda sorun yaşarlar (Resmi olarak, rulonun üzerinde durmalıdır).

ÇOCUK GELİŞİMİ HAKKINDA HER ŞEY

Bir kadın evinde her şeyin günlük güneşlik ve gökkuşağı şeklinde olduğunu söylerse, mükemmel görünme tuzağına yakalandığı düşünülür. Ebeveynlik tamamen iğrenç, yorucu bir iştir ve kimse zarar almadan kurtulamaz. Suzie ve Brad bile. 2) ÇOCUKLARINIZ NEŞELİDİR - Günlük olarak karşılaştığınız anlamsızlıklara gülmeyi unutmayın Süpermen, Çocuk Büyütürken Mutlu Bir Evliliğe Nasıl Sahip Olunur. Odaya girdiğinizde ve örümcek adamı bir salatalığın etrafında sallanıp hayali kötü adamlarla savaşırken gördüğünüzde, eleştirme isteğinizle savaşın. Çocuğunuzun yapması “gerekenler” hakkında kaygılanmayın ya da opera yazmalarını ve ikinci dereceden denklemleri çözmelerini ümit etmeyin. Gülün, anın tadını çıkartın ve böyle bir sakinleştirici ile yaşadığınız için ne kadar şanslı olduğunuzu kendinize hatırlatın. Onların dünyaları sihirlidir! 3) DENEYİN, SEVECEKSİNİZ - Cinselliği daha fazla kullanın Stresli, yorgun olduğunuzu ve boş zamanınızın olmadığını fark ediyorum. Mumlara, romantik bir aydınlatmaya ve çocukların büyük annelerinde olmalarına “ihtiyacınız” olduğunu biliyorum. Bilin bakalım ne oldu? Boş vermeniz ve faaliyet göstermeniz gerekiyor. Evlisiniz, utanacağınız hiçbir şey yok. İlerleyin ve eğlenin. Zamanınız oldukça mumlarla ve kendinize ayırdığınız saatlerde hayal kurabilirsiniz. Kısa süren seks günlük hayatın stresini daha tolere edilebilir kılar. Ayrıca- eşinizin kalp krizi geçirmesini önler! HÜRRİYET AİLE

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:05 Aralık 2012Yayınlanma Tarihi:10 Aralık 2012

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.