Damar hastalıkları kendisini nasıl gösterir?

Damar hastalıkları kendisini nasıl gösterir? Damar hastalıkları tedavi edilmediğinde ne gibi riskler içerir? Damar hastalıklarında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Bunama nedir? Hangi ipuçları bunamayı düşündürür? Bunamanın nörolojik ve psikiyatrik ayakları nelerdir? İki disiplin tedavide nasıl yardımlaşır? Bunama önceden bilinebilir mi? Erken buna fark edilir mi?

Bunama yaşayan kişiye nasıl yardım edilebilir? Bunama tedavisinde neler yapılmaktadır? Bunama hangi aşamalarla tedavi edilir? Tedavide ne gibi yeni gelişmeler vardır? gibi konuları NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi’nden Uzman Nörolog Dr. Başar Bilgiç ve Psikiyatri Uzmanı Hakan Erkaya anlatacaklar. Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik’in hazırlayıp sunduğu programı 00.15’te izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Ersin Turan, koordinatörlüğünü Uğur İlyas Canbolat’ın yaptığı Psikoyorum programına SMS ve telefon bağlantısı ile soru sorulabilmektedir.

Program SKY TURK ekranında saat 00.15 de canlı olarak yayınlanacak.

Kaçırmamalısınız.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:07 Ocak 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.