Doç.Dr. Merve Kavakçı’ya 'Yılın Köşe Yazarı Ödülü'

Üsküdar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi ve Postkolonyal Çalışmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (PAMER) Müdürü Doç. Dr. Merve Kavakçı, Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen 1. Anadolu Medya Ödül Töreni’nde “Yılın Köşe Yazarı” seçildi.

Rixos Otel’de Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen 1. Anadolu Medya Ödül Töreni’ne Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun yanı sıra çeşitli kanalların medya temsilcileri, gazeteciler ile sanat dünyasından isimler katıldı.

Doç.Dr. Merve Kavakçı’ya 'Yılın Köşe Yazarı Ödülü'Törende Üsküdar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi ve Postkolonyal Çalışmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (PAMER) Müdürü Doç. Dr. Merve Kavakçı, Yılın Köşe Yazarı Ödülü’nü aldı.

Aynı zamanda Yeni Akit Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Doç. Dr. Merve Kavakçı'ya ödülünü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu verdi.

Bakan Ramazanoğlu, "Çok sevdiğim bir kardeşim, dava arkadaşım, gönül yoldaşımız birisi için ödül vermem konusunda teklif edildiğinde hiç düşünmeden 'peki' dedim. Çünkü ödül vereceğim kardeşim, Türkiye'de özgürlükler adına bayrak açmış ve kendisi sembol olmuş isimlerden birisidir. Ona ödül vermek benim için şereftir" diye konuştu.

Doç. Dr. Merve Kavakçı da aldığı ödülün çok önemli olduğunu belirterek "22 senedir siyaset hayatındayım, o 22 senede çok şeyler değişti. Böyle bir ödülü böyle bir organizasyon vesilesiyle ülkemizin başı örtülü bir bakanından almaktan ayrıca gurur duyuyorum" diye konuştu.

Doç.Dr. Merve Kavakçı’ya 'Yılın Köşe Yazarı Ödülü' 2


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:28 Ocak 2016

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.