ECNS 2010'DA İSTANBULDA

Zeynep Güçlücan


Multi Modal beyin görüntüleme Nöroloji ve Psikiyatri konferansı 14-19 Eylül 2010 tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak.  NP İstanbul Hastanesi'nden Prof. Dr. Kemal Arıkan yönetiminde start alacak konferansta elektrofizyoloji uygulaması hakkında da bilgi verilecek.

 

Bir çok ülkeden psikoloji uzmanlarının katılacağı konferans için  Prof. Dr. Arıkan: "ECNS 2010 toplantısı sırasında, büyük bir fırsat bilgi ve elektrofizyoloji ve öncülerinden deneyim paylaşmak gerekir. Aynı anda, genç bilim adamları ve klinisyenler becerilerini göstermek için teşvik ediyoruz." dedi.

ECNS 2010 için, NP İstanbul Hastanesi'nin web siteleri olan www.npistanbul.com ve e-psikiyatri.com'da ayrı bir web sayfası hazırlandı. Konferansla ilgili detaylı bilgilere ve merak ettiğiniz sorulara cevap bulacağınız site, "Bilgilendirici siteler" bölümünde yer alıyor.

ECNS 2010 NEDİR?

Multi Modal beyin görüntülemenin konuşuılacağı, bilimsel verilen paylaşılacağı bir konferans. Kısacası A'dan Z'ye beynin ele alınacağı konferansta merak edilenler tedavi yöntemleri de paylaşılacak.

Şimdiden büyük ilgi gören ve 6 kişilik organizasyon komitesi tarafından gerçekleştirilecek olan konferansta 20 kişilik bilimsel komite ekibi de konuşma yapacak.

 

Bilimsel KomiteECNS 2010'DA İSTANBULDA

Roseanne Armitage

David Avery

Erol Basar

Ivan Bodis-Wollner

Nashaat Boutros

Jerry Bruder

David Cantor

Thomas Dierks

Judith Ford

Silvana Galderisi

Mark George

Turan Itil

Norman C Moore

Tomas Paus

Oliver Pogarell

Dean Salisbury

Wolfgang Skrandies

Pedro Valdes-Sosa

Antonio Strafella

Bilgen Taneli

Michael Trimbl

Organizasyon Komitesi

Kemal Arıkan (Kongre Başkanı)

Nevzat Tarhan (Kongre Sekreteri)

Ahmet Ademoğlu

Tamer Demiralp

Norman C. Moore

Ivan Bodis-Wollner


Detaylı bilgiye:
//www.ecns2010.com/#site24 adresinden ulaşabilirsiniz.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:29 Mayıs 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.