En mutlu insanlar!

Dünyanın en mutlu insanları sıralamasında Latin Amerikalıların ilk sırada yer aldığı bildirildi.Dünyanın en mutlu insanları sıralamasında  Latin Amerikalıların ilk sırada yer aldığı bildirildi. en_mutlu_insanlarGallup şirketinin yaptığı araştırmaya göre, en mutlu insanların yaşadığı  10 ülkeden 7'si Latin Amerika'da bulunuyor. Araştırmaya 148 ülkeden yaklaşık 150 bin kişiye “geçen yıl iyi  dinlendiniz mi, saygı gördünüz mü, çok fazla gülümsediniz ya da güldünüz mü,  enteresan bir şey duyup yaptınız mı, önceki gününüzden keyif aldınız mı”  soruları soruldu.

DEPRESYONDAN KOLAYCA KURTULUN!

Sonuçlara göre Panama ve Paraguay, en mutlu insanların bulunduğu ülkeler  sıralamasında başı çekti. Onları El Salvador, Venezuela, Trinidad ve Tobago,  Tayland, Guatemala, Filipinler, Ekvador ve Kosta Rika takip etti. Araştırma ayrıca, en karamsarların dünyanın en zengin ve düzenli  şehirlerinden Singapur'da yaşadığını ortaya koydu. Gelişmiş ülkeler Almanya ve Fransa, Somali ile 47. sırayı paylaştı. ABD  ise kendine 33. sırada yer buldu. A.A

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:22 Aralık 2012

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.