EPİLEPSİ HASTASININ ÜZÜCÜ SONU

A.A

Alınan bilgiye göre, Akıncılar Mahallesi 4007 Sokak'ta oturan Serkan Koççular, elektrikli ısıtıcıya su koyarak, ekmek almak için evden ayrıldı. Bu sırada elektrik sisteminden çıkan kıvılcımlar yangına neden oldu.

Alevler kısada sürede büyürken, yangını fark eden İsmail Koççular evden çıktı. Bu sırada alevler ve duman nedeniyle diğer odada bulunan epilepsi hastası Selami Koççular (30) mahsur kaldı.

Komşuların haber vermesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu yangın söndürülürken, Selami Koççular'ın cesedi odada bulundu. Durumu öğrenen Serkan ve İsmail Koççular'ın gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri yangınla ilgili araştırma başlatırken, cumhuriyet savcısı, Koççular'ın cesedinin otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılması talimatını verdi.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:16 Nisan 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.