ERKEKLERİN KABUSU ERKEN BOŞALMA

NP GRUP

Cinsel işlev bozuklukları içinde erkeklerin sık yaşadığı erken boşalmanın sebepleri, nasıl ortaya çıktı, hangi durumların desteklediği, tedavi ve terapisinde neler yapıldığını uzmanlar bu akşam ÜLKE TV'de 'İyi Bak Kendine' programında Uğur Canbolat'a değerlendirecekler.

 
Cinsel işlev bozuklukları içinde neden en çok erken boşalma sorunu yaşanmaktadır? Erken boşalmanın fiziksel sebepleri var mıdır? Erken boşalmanın psikolojik nedenleri nelerdir? Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler kendilerini eşlerine karşı nasıl hissederler? Erken boşalma sorunu yaşayan kişilerde ne gibi kaygılar yaşanır gibi konular bu akşam İyi Bak Kendine programında gündeme getiriliyor.

Erken boşalma ne zaman ortaya çıkar? Erken boşalmayı tetikleyen sebepler nelerdir? Erken boşalma yaşayan kişilerin evlilik ilişkileri ne yönde etkilenir? Hangi psikiyatrik hastalıklar erken boşalmayı tetikler? Yörelere göre değişir mi? Hangi yaşlarda görülür daha çok? Eşin olumsuz yaklaşımı durumunda nasıl gelişir gibi konuları NPİSTANBUL Etiler Polikliniği'nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestcioğlu ve Uzman Psikolog Cengiz Demirsoy İyi Bak Kendine programında Uğur Canbolat'a değerlendirecekler.

Erken boşalmanın tedavisi nasıldır? Neler yapılır? Terapi neler sağlar? Başarı oranı ne durumdadır gibi konuların ele alınacağı programda canlı bağlantılar ile seyirci soruları alınacak ve 'iyibakkendine@ulketv.com.tr' adresine gelen e posta soruları da stüdyo konuğu uzmanlar tarafından cevaplandırılacak. 0216 633 06 96 nolu danışma hattını arayıp isim ve sorusunu bırakanlara da cevap verilecek.
Programın PSİKOGÜNDEM bölümünde tanınmış Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan; İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri bölümünde 10 yıldır yürütülen çalışmalar, şizofren hastalarının, uğraşı terapisiyle yaklaşık yüzde 20 iyileştiğini ortaya koyan araştırmasını değerlendirecek.
Uğur Canbolat'ın hazırlayıp sunduğu Ayhan Pala'nın yönetmenliğini yaptığı kendine iyi bakmak isteyenlerin, modern insanın sorunlarına dair yeni arayışlar bulan yeni çözümler üreten ekranların 'Koruyucu Ruh Sağlığı' programı İyi Bak Kendine bu akşam saat 23.30'dan sonra ÜLKE TV'de.. ÜLKE TV TÜRKSAT 2 A uydusu, KABLO TV, DIGITURK 38. ve D-SMART 94. kanaldan izlenmektedir.

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:18 Mayıs 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.