ERKEKLERİN ŞİFRESİNİ KIRIN

Bir  erkeğinizin hareketleriyle ne anlatmak istediğini merak ediyorsanız şifresini kırma yöntemlerini denemelisiniz.

Sevdiğiniz erkeğin sizin için gerçekten ne hissettiğinden emin değilseniz hareketlerini gözlem altına alın ve ne yapmaya çalıştığından emin olun.

Kocaman bir sarılma

Birlikte olduğunuz erkek ya da eşiniz, ayrılma vakti geldiğinde kocaman bir sarılmayla veda ediyorsa size sevgisini göstermekten çekinmiyor demektir. Sizden ve ilişkisinin geleceğinden emindir. Bu nedenle de rahat davranıyordur. Böyle veda eden erkeklerin bir diğer özelliği de size hissettiklerini açıkça söyleyebilme yeteneğinin olmasıdır.

Yakın oturuş

Bir toplum içindeyken eşiniz ya da sevgiliniz her zaman size yakın oturmayı tercih ediyorsa kıskanıldığınızın farkına varmalısınız. Özellikle bir arkadaş toplantısında böyle davranan erkekler, etrafındaki kişilere sizin ona ait olduğunu anlatmaya çalışır.

Alından öpmek

Her ne kadar alından öpmenin ayrılık getirdiğine inanılsa da eşini ya da sevgilisini alnından öpen bir erkek, gerçek bir romantiktir. Sizinle sevgili olmanın yanında ayrılmaz bir bütün olduğunuzu bu davranışıyla gösterir.

Saçınızla oynamak

Toplum içinde gözünüzün önüne düşen saçınızı eliyle geriye doğru itiyorsa ya da saçınızla oynuyorsa bu davranış etraftakilere birlikte olduğunuzun sinyalini vermek anlamına gelir. Eğer ikiniz baş başayken bu tür davranışlarda bulunuyorsa anlamı "Seni koruyabilirim"dir.

Kafa kafaya vermek

Tanımadığınız birinin kafasının kafanıza değmesi sizi rahatsız etmeye yetse de sevdiğiniz erkeğin böyle bir davranışta bulunması sizi mutlu eder. Bu davranışın sebebi ise size ne kadar yakın olduğunu göstermektir. Güveni ve verdiği değeri gösterir.

Sarmaş dolaş yürümek

Yolda o sizin belinize, siz de onun beline sarılmış yürüyorsanız sadece iki sevgili değil aynı zamanda iki iyi dost olduğunuzu da gösterirsiniz. Böylece herkese çok iyi bir çift olduğunuzu da göstermiş olursunuz. Erkekler bu davranışla sizin yanınızda rahat olduklarını da anlatmaya çalışırlar.

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:29 Eylül 2008

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.