Evini soyan hırsıza teşekkür mektubu yazdı

İngiltere'de yaşayan bir çocuk annesi ve 4 aylık hamile Alexandra Mahjouri ile eşi Andre'nin evine giren hırsızlar, Noel hediyelerinden dizüstü bilgisayarlara, televizyondan mücevherlere kadar değerli eşyaların tümünü çalıp kaçtı.

Alexandra Mahjouri ise hırsızlara yazdığı mektupta "Hayatta en değerli şeyin aile olduğunu hatırlattığınız için teşekkürler" dedi.

Mektup şöyle devam ediyor:

"Evimizi soyan her kimse kendisine teşekkür etmek istiyorum. "Televizyonumuzu aldığınız için teşekkürler. Sayenizde ailece daha çok sohbet eder olduk.
"Çaldığınız tüm eşyaların ağlamama değecek kadar önemli olmadığını anlamama yardımcı oldunuz. Sonuçta ailemin başına bir şey gelmedi. Önemli olan da bu! Herşey çok daha tatsız sonlanabilirdi.
"Çevremizde bizi seven, bize destek veren bunca insan olduğunu fark etmemize yardımcı olduğunuz için de ayrıca teşekkürler.
"Noel'in hediyelerden ibaret olmadığını, insanın sevdikleriyle vakit geçirmesi anlamına geldiğini bize hatırlattınız."

BBC TÜRKÇE


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:16 Aralık 2015Yayınlanma Tarihi:11 Aralık 2015

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.