Evlenirsen ölürsün denilince...

Evlenirsen ölürsün denilince diyetle 100 kilo verdi.

Evlenirsen ölürsün denilince diyetle 100 kilo verdi.

evlenemezsindenilince18 yaşında hayatının aşkıyla tanıştı. O zamanlarda 177 kiloydu. Bir genç kıza göre oldukça şişmandı. 2007 yılında aşırı şişmanlık nedeniyle astım krizi geçirdi ve yoğun bakıma kaldırıldı. Doktorlar hepsinin nedeninin aşırı kilosu olduğunu söyledi. Ardından Shanna McCormick hastaneden çıktı ve erkek arkadaşıyla nişanlandılar. Uzun yıllar birlikte olan çift evlilik hayalleri kurarken, doktorlar Shanna'nın yüzüne acı bir başka gerçeği daha çarptı: Boşuna heveslenme düğüne kadar yaşamazsın.

ABUR CUBUR DA YİYEREK KİLO VERDİ

Genç kadın tek hayali olan beyaz gelinliği giymek için zayıflamaya kadar verdi. 2011 yılında Cambridge Kilo Kontrol programına girdi. Asitli içecekler, abur cubur ve kızartma bile yiyerek tam 100 kilo verdi. Adeta yeniden doğan McCormick, 2013 yılına geldiğinde 12 beden birden küçülmeyi başardı.

"ONUNLA GURUR DUYUYORUM"

Erkek arkadaşı Dan Dimmock ise onun görüntüsünün hiç önemli olmadığını, onu çok sevdiğini ama bu başarısı için kendisiyle gurur duyduğunu söylüyor. HÜRRİYET

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:15 Nisan 2015Yayınlanma Tarihi:17 Nisan 2015

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.