GENÇLERE "AŞIK OLUN" ÇAĞRISI

DHA

Dardanos Yerleşkesi'nde 10 bine yakın öğrenci ile 5 bin Çanakkaleli'nin  katıldığı halk konserinde Volkan Konak sahne aldı.

Geceyi çakmak ve cep telefonlarının ışıklarıyla aydınlatan öğrencilere, “Bu akşam bol bol aşık olun" çağrısında bulunan Konak’ın "Aşık olanlar yerine otursun. Onlara diyecek lafım yok. Yaramazlık yapmayın. Ama eğer aşık olmamış olan varsa! Aşık olan insanın ruhu terbiye olur. Sanatla uğraşmış gibi. Yere tükürmez, kadına şiddet uygulamaz, şiir ezberler, güzel giyinir. Bu akşam aşık olun, izin verdim” şeklindeki sözlerine konser alanını dolduran binlerce öğrenci çığlıklar atarak onay verdi.

Konak, 'Sevgili' şiirini sahnede okurken duygusal anlar yaşandı. Karadenizli sanatçı, şiirine “Sevgili bu akşam Çanakkale’deyiz” eklemesini de yaptı.
Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:12 Mayıs 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.