HAKEMLER GÜVEN İSTİYOR

A.A

Bülent Demirlek, 2009-2010 futbol  sezonunun hakemler için başarılı geçmesini dilerken, takım, teknik heyet, yönetim  ve taraftarlara da güzel bir lig dileğinde bulundu.

Lige hakemlerin iyi bir başlangıç yaparak ve öyle bitirmesini isteyen  Demirlek, "Öncelikle lig fair-play içinde geçmeli. Hakem arkadaşlarıma da  performans olarak hakem şansı diliyorum" dedi.

Futbolda liglerin genelde güzel başladığını, ancak sonunun tartışmalarla  bittiğini dile getiren Demirlek, şöyle konuştu:

"Hakemler lige iyi bir başlangıç yapsa da ilerleyen haftalarda  tartışılabiliyor. Çünkü futbolda rekabet var. En iyi hakem, maç sonunda  tartışılmayan hakemdir. Ancak hakemlere herkes güvenmeli. Hakemlerimiz iyi ve  donanımlıdır. Hepsi güvenilecek insanlardır. Türk hakeminin dedikodu ve şaibeye  bulaştığını düşünmüyorum. Hakemler olmazsa olmazımızdır.”

Futbolun bir oyun olduğunu ve bunun belirli kurallara göre oynandığını  anımsatan Demirlek, “Hakem bu kurallarla yeteneğini birleştirerek bir sanat  yorumlar. Hakemlerimiz iyi bir kamp dönemi geçirerek lige hazırlandı. Hepsinin  iyi başlayarak ligi iyi bitirmelerini istiyorum" diye konuştu.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:12 Ağustos 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.