'Hayat Tercihtir' EKET’te adaylarla buluşuyor

Üniversite adaylarının rehber ve kılavuz programı ‘Hayat Tercihtir’ İstanbul’da aday öğrencilerle bir araya geliyor.

Üsküdar Üniversitesinden Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir, 30 Mart Perşembe günü “Hayat Tercihtir Buluşmaları” ile İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde Eğitim ve Kariyer Fuarında aday öğrencilere kariyere dair bilgiler verecek.

EKET Fuarcılık Milli Eğitim Bakanlığı desteği ile 30 -31 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı’nı gerçekleştirecek.

Bu yıl üniversite sınavlarına ilk defa girecek öğrenci adayları, yeni mezunlar, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinin katılım sağlayacağı fuarda iş dünyasına yeni giriş yapacak geleceğin başarılı meslek adayları, uzman isimleri dinleme fırsatı bulacak.

50 binin üzerinde genç ziyaretçiyi ağırlayacak fuarda Üsküdar Üniversitesi stantlarıyla da yer alacak. Bu kapsamda “Hayat Tercihtir” sunumlarıyla Üsküdar Üniversitesinden Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir de aday öğrencilerle bir araya gelecek.

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde 30 Mart Perşembe günü saat 12:30-13:00 saatleri arasında gerçekleşecek buluşmada Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir adaylara, kariyer planlama, meslek seçimi, doğru tercihe dair birçok konuda önerilerde bulunacak.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:22 Mart 2017

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.