İÇİMDEN GELEN İSTEKLERE KARŞI KOYAMIYORUM

SORU

Sevgilimle birlikde oluyoruz.aşırı büyük bi istekle arzuyla.bu esnada kendi kişiliğimden çıkıp köpek gibi herşeyi yapmaya hazır biri oluyorum.normaldeki sert,yüzü gülmeyen lafından dönmeyen BEN birden değişiyorum.sevgilimin penisini ağzıma alıyorum yalıyorum.büyük bi zevkle herşeyi yapıyorum.bu sırada sürekli boşalıyorum.onu her gördüğümde yada hatırladığımda cinsel bölgelerim titriyo.bu sert yapıma karşın içten gelen isteklere karşı koyamıyorum.kendikendimi boşaltıyorum elimi sürterek.zararlımı

CEVAP
Yaşınız genç.cinselliğin doruk noktasındasınız.Şunuda belirtmeden geçemiyeceğim.Bu duyguları hayatın sonuna kadar sürdürmek önemli.Yoksa belli bir müddet doruklarda  olursunuz.sonra çok keskin bir biçimde düşebilirsiniz.İnsanın sağlığı,cinselliği cebindeki para gibidir.Bir andada hepsini harcayabilir.İktisatlı bir biçimde kendini idare edebilecek şekilde sürdürülebilİbilirde.Tercih sizin.Halk arasında bir söz var. Bence çok anlamlı.Yılan bile toprağı iktisatlı bir biçimde yer.Halbuki; toprak bitmez.Şunuda hiç unutmayın.Her şeyin azı karar,ortası yarar, çoğu zarar.Yinede kendinizi aşırılıktan  alamıyorsanız.meşguliyet bulun kendinize.Hobi alanları oluşturun.Amacınız olsun.gayeniz olsun.Bizi hayvandan ayıran noktalar bunlar zaten.yoksa bizde onlar gibi olurduk.zihninizi duygularınızı hep cinsellik üzerine yoğunlaştırmayın lütfen.çünkü çok tehlikeli bir boyutda alabilir.Kadınlar bu konuda daha evcillerdir.yavaş yavaş evlilik üzerine hayeller kurmaya başlayın.Kitaplar okuyun,bilgi sahibi olun,kendinizi zenginleştirin o zaman daha çok şeylerden mutlu olduğunuzu göreceksiniz ve  daha sağlıklı zemine oturduğunuzu ve hareket ettiğinizi göreceksiniz.şunuda vurgulamam gerekiyorki;sizler kuşak olarak çok şanslısınızki bir psikologdan bu tür bilgiler alıyorsunuz.Bunun değerini çok bilin. size mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.sevgilerimle.
Psk.necmettin GÜRSOY


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:23 Ekim 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.