İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinde taşınma heyecanı

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, 2019- 2020 Akademik yılı bahar dönemini yeni binasında karşılayacak. Mimarisi ve donanımıyla Üsküdar’ın tam merkezinde yer alan yeni İnsan ve Toplum Bilimleri fakültesi güçlü kadrosuyla eğitim öğretime artık burada devam edecek.

Tüm Üsküdar yerleşkemiz sloganıyla hareket eden Üsküdar Üniversitesi, binalarının sayısını artırıyor. İletişim Fakültesi, Adli Bilimler binalarının ardından şimdi de İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi’ni yeni binasına taşıyor.

Kurulduğu günden bugüne Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşkede eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, 2019-2020 Akademik yılı bahar dönemine Güney Yerleşke E Blokta çalışmalarını sürdürecek.

“Yeni bina, güçlü akademik kadro”

Felsefe, Psikoloji, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Tarih ve Sosyoloji bölümlerini çatısı altında bulunduran İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi şimdi yeni binasında. Dikkat çekici mimarisi ve teknolojisiyle güçlü akademik kadrosuyla İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi eğitime artık burada devam edecek. İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan da bölüm akademisyenleri ile birlikte yeni fakülte binasını gezdi.

Yeni binada yerleşimle ilgili planlamalarda bulunan Arıboğan da fakülte binasının taşınma telaşına ortak oldu.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:16 Şubat 2020

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.