İşte burcuna göre kayınvalideniz

Kayınvalidenize burcuna göre davranın...

Kayınvalidenize burcuna göre davranın...

KOÇ BURCU Sahiden de Koç gibidirler. Size takarsa eğer hayatınız kararır. Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler.

BOĞA BURCU Boğa burcundaki kayınvalidenize pelerin sallamanıza gerek yoktur. Çünkü boğalar gibi ayaklarını yere vurup dururlar ve bir nevi sizi tehdit ederler

İKİZLER BURCU  Aslında sakindirler ama yaptıkları şeyler pek belli olmaz. Bir an şöyle, bir an böyledirler. Pek güvenmeyin, zekaları pek parlaktır, gelin ve damatlarına zeka üstü sürprizler yapabilirler.

YENGEÇ BURCU Evine ve ailesine düşkün bir kişiliği vardır. Bu aileye düşkünlük bazen fazla abartılı olur. O yüzden de gelinleri sinir olur. Çok ısrarcıdır, yemek yapıp yedirmeyi ve karar vermeyi çok sever.

ASLAN BURCU Korkulacak kayınvalide türüdür. Kükredi mi bittiniz... 'Benim dediğim olacak, sıkıysa olmasın' modundan hiç çıkmaz.

BAŞAK BURCU Titiz, ciddi, uyumlu bir ev kadınıdır. Evde, akla gelmedik sürprizler üretir. Kendisine yapılan bir şeyi asla unutmaz.

TERAZİ BURCU Dengenin temsilcisi Terazi kaynanası, vicdanlı ve duyguludur. Genellikle ideal kaynanalar bu burçtan çıkar.

AKREP BURCU Akrep gibi sokar. Ne yapacağı belli olmaz. Anlamakta zorluk çekersiniz. Hiç umulmadık bir anda şefkatli olabilir.

YAY BURCU Oğullarına düşkün olduklarından oğullarının maddi hayatını daha çok önemserler. Onların ekonomik olarak sıkıntı yaşamasını istemezler. Gelinlerine karışmazlar ancak oğullarıyla başbaşa vakit geçirmeyi sevdiklerinden bu konuda gelinlerine karşı bencil olabilirler.

OĞLAK BURCU Hayatın gerçeklerini ön planda tutarlar. Zeki ve şüpheci olurlar. Dikkat, bir şeye karar verdiler mi asla geri dönmezler. Oğlaklar en tepeye ulaşmak için herşeyi göze alırlar yani!

KOVA BURCU Zeki ve 'ben bilirim' diyen bir kaynananız varsa o kovadır işte. Huyuna giderseniz, fena değildir. Size taktıysa bile bu size bir şeyler öğretmek içindir.

BALIK BURCU Balık kayınvalideleri üzülen, melankolik, paraya önem vermeyen insanlardır. Kırılmak ve ağlamak için yer ararlar. Bu da belli bir süre sonra bıktırır.

MAHMURE


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:14 Haziran 2014Yayınlanma Tarihi:16 Haziran 2014

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.