İYİLEŞİP YUVASINA DÖNDÜ

Cihan

NPİstanbul Hastanesi'nin tedavisini ücretsiz olarak üstlendiği uyuşturucu bağımlısı Fatma, iyileşerek evine döndü.

Adana'da hastane bahçesinde uyuşturucu krizine giren ve Vali İlhan Atış'ın tedavisi için talimat verdiği, 19 yaşındaki Fatma Y. İstanbul'daki tedavisinin ardından Adana'ya döndü.
 
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi önünde uyuşturucu krizine girerek medyada geniş yer alan 19 yaşındaki Fatma Y. Adana Valisi İlhan Atış'ın girişimleri ile tedavi için gönderildiği İstanbul'da bir aylık tedavinin ardından Adana'ya geldi.

NP İstanbul Nüropsikiyatri Hastanesi'ndeki yaklaşık 1 ay tedavi gören Fatma Y., Adana Emniyet Müdürlüğü Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Büro Amirliği ekiplerinde görevli bir kadın polisle Adana'ya döndü. Havaalanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Fatma Y. kendisini çok iyi hissettiğini belirterek, "Sayın Valime, Emniyet Müdürümüze, beni İstanbul'a gönderen herkese çok teşekkür ediyorum. Ben kurtuldum, darısı diğer bağımlıların başına. Hastanede çok iyi ilgilendiler. Hastane adeta 5 yıldızlı otel konforundaydı. Tedavim bundan sonra ilaçla devam edecek" dedi.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:21 Şubat 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.