James Bond gerçek olsaydı...

James Bond serisinin son filmi Skyfall’da yaşananlar gerçek olsa, ünlü İngiliz ajanı canlandıran aktör Daniel Craig’in filmin 7'nci dakikasında hayatını kaybedeceği açıklandı.

James Bond serisinin son filmi Skyfall’da yaşananlar gerçek olsa, ünlü İngiliz ajanı canlandıran aktör Daniel Craig’in filmin 7'nci dakikasında hayatını kaybedeceği açıklandı. jamesbondTotal Film dergisinde yayınlanan bir makalede aksiyon filmlerinde yaşanan yaralanmaları inceleyen bir grup doktor, filmlerdeki karakterlerin ayakta atlattığı bir çok yaralanmanın gerçekte sağlıklı bir insanı dakikalar içinde öldüreceğini tespit ettiklerini söyledi.

Özellikle James Bond karakterinin filmlerde “insan-üstü” özellikler sergilediğini gördüklerini belirten doktorlar, karakterin Skyfall’ın 7'nci dakikasında normalde tankları patlatmak için kullanılan bir mermi ile vurulduğunu ve filmde iddia edildiği gibi böyle bir yaralanmadan canlı kurtulmasının imkansız olduğunu söyledi. Uzmanlar hemfikir: "Home Alone’da yaşananlar gerçek olsa üç ana karakter kısa sürede ölürdü..." Uzmanlar, Die Hard filmleri gerçek olsa ünlü oyuncu Bruce Willis’in de hayatta kalma imkanının olmadığını belirtirken, aile filmi Home Alone’da bile yaşananların gerçek olması durumunda üç ana karakterin kısa sürede hayatlarını kaybedeğini açıkladı. Doktorlar Tom Hanks’in başrolünü oynadığı Castaway filminin ise görece gerçekçi olduğunu ve uçak kazasından yaralanmadan kurtulan bir kişinin bir adada dört yıl hayatta kalmasının imkan dahilinde olduğunu söyledi. HÜRRİYET

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:09 Nisan 2015Yayınlanma Tarihi:12 Nisan 2015