Kadınları mutlu etmenin 20 yolu

Kadınların kendine güvenini daha fazla artıran ve bedava olan 20 faktör ortaya çıkardı. Ankete göre kadınlara kendini iyi hissettiren 20 faktör şöyle:

Kadınların kendine güvenini daha fazla artıran ve bedava olan 20 faktör ortaya çıkardı. Ankete göre kadınlara kendini iyi hissettiren 20 faktör şöyle:

kadim_mutlulukYapılan bir araştırmaya göre, kadınlar hayatı boyunca kendini daha iyi hissetmek için güzellik ürünlerine ortalama 20 bin dolar (yaklaşık 37 bin TL) harcıyor. Ancak güzellik ürünleri üreten bir firma yaptığı anket sonucunda kadınların kendine güvenini daha fazla artıran ve bedava olan 20 faktör ortaya çıkardı. Ankete göre kadınlara kendini iyi hissettiren 20 faktör şöyle: 1- Bir arkadaş ya da sevgiliden gelen iltifat 2- İyi görünen saçlar 3- Bir fotoğrafta güzel çıkmak 4- Pürüssüz bacaklara sahip olmak 5- Geceleri iyi uyumak 6- Birine sarılmak 7- Birinden "Seni seviyorum" kelimelerini duymak 8- Bronzlaşmak 9- Bir yabancının onlara gülümsemesi 10- Yeni iç çamaşırı giymek 11- Birinin "Yaşından genç görünüyorsun" demesi 12- Bir şeyi nereden aldığının sorulması 13- Şık hissetmek 14- Bir çocuğun "Çok güzelsin" demesi 15- Yeni bir sivilce olmadan uyanmak 16- Vücutlarının en çok beğendikleri kısmını ortaya çıkartan bir kıyafet giymek 17- Kaşlarını aldırmak 18- Birinin çıkma teklif etmesi 19- Manikürlü eller 20- Hatasız bir makyaj HÜRRİYET

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:20 Haziran 2013Yayınlanma Tarihi:23 Haziran 2013

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.