KENDİMİ SÜREKLİ HASTA GİBİ HİSSEDİYORUM

SORU

merhaba Benim sorunum kendimi belli dönemler sürekli ahsta hissetmem. Br kaç yıl önce kronik hepatit b teşhisi konuldu ve tedavi gördüm. tedavi sonucunda iyileşme sağlandı ve hastalıkla ilgili yapılan tahlillerde hiç sorun çıkmıyor artık fakat belli dmneler kendimi rahatsız hissediyorum ve devamlı geçirmiş oldugum hastalıgın neticesinde olusabilcek sonuclarla ilgili baglantı kuruyorum fakat yapılan tahlillerde olumsuz birşey çıkmamasına ragmen bu durum devam ediyor. yardımcı olurmusunuz??

CEVAP
ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN. YAŞADIĞINIZ RAHATSIZLIĞIN KRONİK BİR RAHATSIZLIK OLMASI YAŞADIĞINIZ SIKINTIYI VE KAYGIYI DAHA DA ARTIRIYOR ANLADIĞIM KADARIYLA. YAŞADIĞINIZ KAYGININ YOĞUN OLDUĞU DÖNEMLERDE BİR UZMANA (PSİKOLOG VEYA PSİKİYATRİST) BAŞVURMANIZIN YAŞADIĞINIZ KAYGIYLA BAŞETMENİZDE YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. Uzm. Psk. Kamil ERTEKİN


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:15 Ekim 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.