Kendisiyle evlendi!

Londra'daki bir bahçede otururken kendi kendisine evlenme teklif eden Grace Gelder isimli İngiliz, bir kır düğünüyle 'dünya evine girdi'.

Londra'daki bir bahçede otururken kendi kendisine evlenme teklif eden Grace Gelder isimli İngiliz, bir kır düğünüyle 'dünya evine girdi'. kendisiyleevlendiİngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan Grace Gelder adlı kadın, kendi kendisiyle evlendi... 6 yıldır sevgilisi olmadığını söyleyen Gelder, bir süredir meditasyon, yoga ve bazı spiritüel faaliyetlerle 'kendini keşfe çıktığını' belirtti. Bunun üzerine 'kendi farkındalığını' keşfeden genç kadın, geçen yıl kasım ayında Londra'daki bir parkta bank üzerinde otururken kendisine evlenme teklif etti.

'Olumlu yanıt' alınca da Devonshire bölgesinde bir kır düğünü organize etti. Düğüne Gelder'in kız kardeşi de dahil olmak üzere yaklaşık 50 davetli katıldı. Gelder düğünden sonra, "Kendimi daha güçlü hissettim" dedi. Kendi kendisine yüzük takan ve aynadaki yansımasını öpen Grace Gelder, İzlandalı müzisyen Bjork'ün 'Isobel' isimli şarkısında geçen 'kendimle evliyim' lafından etkilendiğini itiraf etti. Şarkıda geçen 'kendimle evliyim' cümlesini önce çılgınca bulduğunu söyleyen kadın, 'şimdi ise bunu tamamen anladığını' ifade etti. Grace Gelder'ın evliliğinin yasalar önünde bir hükmü yok. HÜRRİYET

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:09 Ekim 2014Yayınlanma Tarihi:12 Ekim 2014