Kocasına alerjisi var!

28 yaşındaki kadının hastalığı duyanları şok ediyor. Oldukça garip gelse de 28 yaşındaki kadının kocasının tükürüğüne karşı olan alerjisi nedeniyle öpüşemiyor.

28 yaşındaki kadının hastalığı duyanları şok ediyor. Oldukça garip gelse de 28 yaşındaki kadının kocasının tükürüğüne karşı olan alerjisi nedeniyle öpüşemiyor.

kocasinaalerjiDaily Mail'in haberine göre İngiliz 28 yaşındaki Kerrie Armitage'ın suya karşı alerjisi var. vücudunun herhangi bir yerine su dediğinde( içmeyle ilgili sorunu yok) reaksiyon gösteriyor. 28 yaşındaki kadının hastalığı duyanları şok ediyor. Oldukça garip gelse de 28 yaşındaki kadının kocasının tükürüğüne karşı olan alerjisi nedeniyle öpüşemiyor. 2 yıl önce yağmura yakalandığında vücudunda yaralar çıkmasıyla teşhisi konan hastalık sebebiyle Kerrie, kocasıyla da öpüşemiyor. Eşinin tükürüğünün de hastalığını tetiklediği Kerrie, öpüştüğünde veya başka bir şekilde vücuduna su değdiğinde kurdeşen döküyor ve dayanılmaz bir ağrı yaşıyor. 4 yıldır kocasıyla öpüşemediğini belirten Kerrie, " Eşim Peter'in dudakları ıslak olduğundan öpüşemiyoruz. Ancak iyice kuruladıktan sonra dudağıma ufak bir öpücük kondurabiliyor. Her seferinde vücudum tepki vermiyor. Ancak reaksiyon gösterdiğinde öyle çok canım yanıyor ki çoğu zaman bu riski alamıyoruz" dedi. Ağlamasının bile yasak olduğu Kerrie ve ailesi için hayat çok zor olsa da bununla yaşamayı öğrenmiş. Banyo yapmanın bile işkenceye döndüğü Kerrie, sıcak suyun reaksiyonu azalttığını keşfetmiş. 10 dakikadan fazla banyoda kalamayan Kerrie, "Su vücut sıcaklığıma ne kadar yakınsa o kadar hızlı tepki gösteriyorum. Nefes alamıyorum ve hayat işkenceye dönüyor. Bu nedenle çok sıcak suyla yıkanmaya çalışıyorum. Çünkü soğuk suyu içmekte bile zorlanıyorum" diyor. DAILY MAIL

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:25 Nisan 2015Yayınlanma Tarihi:28 Nisan 2015

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.