Köle fantezisi vaadiyle kaçırıp...

Almanya’da Türk kökenli üç kişilik çetenin, fetiş sitesi üzerinden ‘fantezi’ vaadiyle buluştukları kişileri kaçırıp, zorla paralarını aldıkları ortaya çıktı.

Almanya’da Türk kökenli üç kişilik çetenin, fetiş sitesi üzerinden ‘fantezi’ vaadiyle buluştukları kişileri kaçırıp, zorla paralarını aldıkları ortaya çıktı.

Almanya’nın Frankfurt kentinde Türk kökenli üç kişilik çetenin fetiş siteleri üzerinden dolandırıcılık yaptığı ortaya çıktı. Bild gazetesinin haberine göre Bünyamin Ö. (22), Abdülatif K. (33) ve Melek C. (25) “fetisch-portal.com” adlı internet sitesi üzerinden birini tuzağına düşürdü. Kendisine “Vicdansız kadın” diyen Melek, ‘köle yapıp kaçırma’ fantezisi için adamla anlaştı. Ancak Melek adamı otele değil, Bünyamin ve Abdüfantezilatif’in yanına götürdü.

3 KİŞİYİ DOLANDIRDILAR

Üçlü başına poşet geçirdiği adamı önce Essen ve Köln kentine götürerek banka hesaplarından zorla 17 bin euro çektirdi. Daha sonra adımı ormanlık bir araziye attılar. Şikayet üzerine tutuklanan Türk çetenin daha önce aynı yolla iki kişiyi kaçırıp dolandırdığı ortaya çıktı. Adam kaçırmaktan yargılanan Melek C. duruşmada konuşmayı reddederken, Abdülatif K. Melek için “Ben de onun kölesiyim her şeyi onun için yaptım” dedi. MİLLİYET  

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:19 Haziran 2014Yayınlanma Tarihi:22 Haziran 2014

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.