Küçük kız ve kedinin inanılmaz dostluğu

Kanser yüzünden kolunu kaybeden küçük Kanser yüzünden kolunu kaybeden küçük kızla tek patili kedinin tatlı dostluğu.

2 YAŞINDAKİ KIZLA TEK PATİLİ KEDİNİN TATLI DOSTLUĞU

Scarlette Tipton, 2 yaşında bir kız çocuğu. Henüz 10 aylık bir bebekken ona, kanser tanısı konulmuş ve sol kolu kesilmiş. Doc ise, kurtarılmış bir kedi yavrusu. Doc ise sağ patisini, bir otomobil kazası yüzünden kaybetmiş.

Küçük kızın annesi Simone Tipton, Scarlette ile birlikte büyümelerini istediği için bir kedi yavrusu sahiplendiklerini ve bu yüzden hemen barınağa gittiklerini söylüyor. Kızına, Doc'un da yaraları olduğunu ve onun da canının yandığını söyleyerek benzer bir mücadele verdiklerine ikna ediyormuş onu.

Bu küçük kız ile bu tatlı yavru kedinin birbirlerinden ayrı yaşadıkları bir trajedi var; ancak kaybettikleri şey aynı

Scarlette'in sol kolu, kanser nedeniyle kesilmiş. Tipton ailesi, televizyonda bu kedinin hikayesini izleyince de hemen ikiliyi bir araya getirmişler. Scarlette'nin kolunun daha önce görülmemiş şekilde şişmesi ile başlamış talihsizliği

Ve ameliyattan sonra ailesi, onu teselli etmek için çok çabalamış. Annesi, bu tatlı kediyle küçük kızlarının benzer mücadeleler verdiklerini söylüyor

Jordan Trent, 32 yaşında genç bir adam ve bahçede çalışırken ufak bir kaza sonucu sol gözünü yaralamış. Sonrasında dört adet ameliyat geçirse de, doktorlar görme yetisini geri getirememişler. Ve bir gün, 4 ile 6 yaşlarındaki çocukları: “Tek gözü tıpkı seninki gibi baba. Onu, senin için getirdik.” diyerek getirmişler sevimli "Shiner Solo"yu evlerine. Böylece dahil olmuş ailelerine bu dünya tatlısı köpek.

Benzer acılar yaşayan bu insanlarla hayvanların dostluğu, her iki tarafa da gerçekten iyi gelmiş gibi görünüyor. Öyle ya, bizi birbirimizden ayıran ne var ki?

HÜRRİYET


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:14 Ocak 2016Yayınlanma Tarihi:11 Ocak 2016

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.