KURAN-I KERİMLİ TEDAVİ

A.A

Psikolojik rahatsızlığı olanlara ücretsiz hizmet veren tıp merkezinde on binlerce hasta Kur'an-ı Kerim okunarak tedavi ediliyor.

Rusya Federasyonu'na bağlı Çeçenistan Cumhuriyeti'nin başkenti Grozni'de psikolojik rahatsızlığı olanlara ücretsiz  hizmet veren tıp merkezinde on binlerce hastanın Kur'an-ı Kerim okunarak tedavi  edildiği bildirildi.

Çeçenistan Devlet Başkanlığının internet sitesinde yayımlanan açıklamaya  göre, Çeçenistan Devlet Başkanı Ramazan Kadirov, geçen yıl açılan tıp merkezinin  birinci yıl dönümünde yaptığı konuşmada, "İslam Tıp Merkezi açıldığı günden beri  60 bin hastayı tedavi etti. Merkezi ziyaret edenlerin büyük çoğunluğunun  tedavilerine geleneksel olmayan yöntemlerle, kutsal Kur'an-Kerim okunarak  yardımcı olundu" dedi.

İslam Tıp Merkezi Başkanı Davud Selmurzayev'e Çeçenistan'ın ilk Devlet  Başkanı Ahmed Kadirov'un adına verilen nişanı takan Kadirov, "Bu merkez sadece  cumhuriyetimizdeki insanlar için değil, Rusya ve Bağımsız Devletler  Topluluğu'ndaki diğer Müslümanlar arasında da oldukça popüler" dedi. Kadirov, tıp  merkezinin 26 çalışanına da değişik ödüller verdi.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:06 Şubat 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.