NEVZAT TARHAN'A ÖDÜL

birincikuvvet.com

Amasya Rumeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Yılın onur ve başarı ödülünü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'a verdi.


Amasya Rumeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından İstanbul Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde düzenlenen Kristal Elma ödül törenini birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Amasya Rumeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından İstanbul Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde düzenlenen Kristal Elma ödül törenini birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

TGRT FM  Programcısı  Kasım Alper Özdemir'in sunduğu gece dernek başkanı Hüseyin Yazıcı'nın konuşmasıyla başladı.

'65 bin dev öğrenci'' projesinden ötürü Amasya Valisi Halil İbrahim Daşöz'e Yılın projesi ödülü verildi. Geceye katılmayan Daşöz'ün yerine ödülü Amasya Vali Vekili İsmail Akman aldı.

 Gecede Yılın Belediye Başkanı ''Hayatcan Derneği'' projesinden ötürü Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir. Yılın ilçe Belediye Başkanı ''Eğitim desteğinden ötürü'' Suluova Belediye Başkanı Mahmut Boz, Yılın Siyasetçisi Amasya Milletvekili Dr.Avni Erdemir, Yılın Bürokratı Başbakanlık Hukuk Müşaviri H.Mehmet Gani, Jüri Özel Ödülü İşadamı Mehmet Sarı'ya, Yılın  Spor  ödülü Dünya Olimpiyat Şampiyonu Mahmut Demir, Yılın Eğitime katkı ödülü Star Gazetesi satış pazarlama koordinatörü Ömer Kuru'ya, Yılın Radyosu ödülü Medya FM'e, Sağlık ödülü Taşova Kızılay Başkanı Özgür Özdemir'e, Yılın onur ve başarı ödülü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'a, Yılın Sanatçısı ödülü Yakup Yavru'ya, Yılın iş adamı ödülü Cemal Kayhan'a, Yılın annesi ödülü Fatma Çelik'e layık görüldü. Yılın Şirketi Öztürk Bereket Döner olurken, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğluna'da Türk Sporuna hizmetlerinde dolayı Kristal Elma verildi.

Gecenin önemli televizyon Kristal Elma Ödülleri ise Kanal A Hadi Konuşalım programı sunucusu Esra Harmanda ve Kanal Türk Bugün ne pişirsem? programı sunucusu Elif Korkmazal'e verildi.

Eski Türkiye Güzeli Aylin Coşkun'un şarkılarıyla renk kattığı gecede Türk Halk Müziği Sanatçısı Recep Ergül, Ayşegül Pınar ve Günay'da sahne aldılar. Sanatçılarada gecenin anısına Sami Aslan'ın Amasya şiiri ve Kristal Elma hediye edildi.
 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:05 Haziran 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.