NP-AMATEM bağımlılığın her çeşidiyle savaşıyor

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, oluşturduğu bağımlılıkla mücadele ekibiyle bağımlılığın her türlüsüyle mücadele ediyor.

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, oluşturduğu bağımlılıkla mücadele ekibiyle bağımlılığın her türlüsüyle mücadele ediyor.

Sanal bağımlılıktan kumar bağımlılığına, alışveriş bağımlılığından alkol ve madde bağımlılığına kadar bağımlılığın her çeşidi burada bağımlılıktan çıkıyor. Kişiye özel belirlenen tedavi yöntemleriyle kişi bağımlı olmaktan kurtarılıyor, yeni bir hayata, özgürlüğüne tekrar kavuşuyor.

İŞTE BAĞIMLILIK TEDAVİLERİ

NPİSTANBUL Hastanesi bünyesinde kurduğu bağımlılık merkeziyle hem tedavi ve araştırma hem de eğitim merkezi özelliğiyle bağımlılıkla mücadelede önemli başarılar sunuyor. Alkol Madde Tedavi Merkezi'nde gerek ilaçlı gerek ise ilaçsız tedavi modelleriyle bağımlılığa bağlı birçok hastalık nokta atışı yapılıyor.

SİGARAYI KOLAYCA BIRAKABİLİRSİNİZ

Ekibini de yanına alan Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi, NPİSTANBUL Hastanesi Bağımlılık Merkezi sorumlusu Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, bağımlılığın her alanıyla gelişen bu merkezde mücadele ettiklerini kaydediyor.

ALKOL BAĞIMLILIĞINIZ MI VAR

Bağımlılık Merkezinin Üsküdar Üniversitesi bünyesinde tedavi, araştırma ve eğitim merkezi olması özelliğiyle önem taşıdığına dikkat çeken Dilbaz, bağımlılık rahatsızlıklarının biyolojik ve psikolojik araştırmalarını bu merkezde ayrıntısıyla ele alıp değerlendirdiklerini belirtiyor. Prof. Dr. Dilbaz, bağımlılıkla mücadelede başarı oranlarının dünya standartlarındı olduğunu bu merkezde yatarak ve ayaktan tedavi hizmeti sunduklarını vurguluyor. Sanal bağımlılıktan kumar bağımlılığına, alışveriş bağımlılığından alkol ve madde bağımlılığına kadar bağımlılığın her çeşidi burada bağımlılık olmaktan çıkıyor. Kişiye özel tedavi yöntemleriyle kişi bağımlı olmaktan kurtuluyor, hayata yeni bir başlangıç yapıyor. Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:24 Ekim 2012Yayınlanma Tarihi:26 Ekim 2012