NPİstanbul Atatürk'ü saygıyla andı

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de öyle oldu. Personel, saatler 09:05’i gösterdiğinde bayrağını yarıya indirdi, atasına saygı duruşunda bulundu.

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de öyle oldu. Personel, saatler 09:05’i gösterdiğinde bayrağını yarıya indirdi, atasına saygı duruşunda bulundu.

Mustafa Kemal Atatürk aramızdan tam 74 yıl önce bugün, saat 09:05’te ayrıldı. Aramızdan ayrılmasıyla ülkenin her bir yerinde yas ilan edildi. O yas şimdi de devam ediyor. 10 Kasım sabahı 09:05’te hemen her yerde hayat duruyor.  NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de öyle oldu. Personel, saatler 09:05’i gösterdiğinde bayrağını yarıya indirdi, atasına saygı duruşunda bulundu. 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde Türkiye’nin her bölgesinde Atayı anma ve saygı duruşunda bulunulurken çeşitli etkinliklerle de Cumhuriyetin kurucusu tekrar hatırlanıyor. 2012 10 Kasım’ında da öyle oldu. Saatler 09:05’i gösterdiğinde herkes Mustafa Kemal Atatürk için 1 dakikalığına saygı duruşunda bulundu. NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de saygı duruşu töreni gerçekleştirildi. Bayraklar yarıya indirildi tüm personel ambulansın çalan sireni eşliğinde 1 dakika saygı duruşunda bulundu. Şaban Özdemir (NPGRUP)    


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:10 Kasım 2012

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.