NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti Boston eyaletinde bulunan NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban uluslararası işbirliği kapsamında Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesini ziyaret etti.

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Boston’daki NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban’ı misafir etti.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları… Kendisi de Suriye asıllı erişkin psikiyatristi olan Dr. Allaban ziyaret amacını, Suriyeli hastaların polikliğindeki tedavi imkânlarını anlatmak ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ile yapılabilecek iş birlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere olduğunu söyledi.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan,  Başhekim Yardımcısı Dr. Hanifi Devrim ve Yrd.Doç.Dr.Semra Baripoğlu tarafından bilgilendirilen Dr. Allaban, hastanemizdeki tedavi imkanlarını çok beğendiğini özellikle ameliyathanenin mevcut en iyilerden bile daha iyi olduğunu söyledi. Ekip; VIP hasta katı, nöromodülasyon merkezi, ergoterapi ve duyu bütünleme kliniği, çocuk-ergen polikliniği, amNPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…  2eliyathane ve yoğun bakımı gezdi. 

 Hastanedeki fiziksel ve prosedürel hasta güvenliği uygulamalarının da üst düzey seviyede olduğunu söyleyen Dr Allaban, psikiyatride özellikle Körfez ülkelerindeki otistik çocuklar ve bağımlılık hastalarına yönelik işbirliği yapılabileceğini ileterek, işbirliği görüşmeleri için hastaneye tekrar ziyaret etmek istediğini söyledi.


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:12 Temmuz 2017Yayınlanma Tarihi:11 Temmuz 2017