NPİSTANBUL Hastanesi geleneksel iftar yemeğinde bir arada

NPİSTANBUL Hastanesi geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

NPİSTANBUL Hastanesi ailesi geleneksel hale getirdiği iftar buluşmalarının birini daha gerçekleştirdi. Hilton Kozyatağın’da gerçekleştirilen programda Hastanenin uzman ve idari kadrosu ile aileleri bir araya geldi.

 NPİSTANBUL Hastanesi geleneksel iftar yemeğinde bir aradaOldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen buluşmada konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan Ramazan’ın önemine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

NPİSTANBUL Hastanesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar programı katılımın yoğun olduğu bir programla bu yıl da Hilton Kozyatağı’nda yapıldı.

Yemeğe Üsküdar Üniversitesi Rektörü, NPİSTANBUL Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Mütevelli Heyeti Üyesi Fırat Tarhan, NPİSTANBUL Hastanesi Başhekimi Boray Erdinç, Genel Sekreter Selçuk Uysaler ile çok sayıda uzman, idari personel ile aileleri katıldı.

 NPİSTANBUL Hastanesi geleneksel iftar yemeğinde bir arada 2Samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar buluşmasında aile üyelerine seslenen Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu anlamlı buluşmaya katılan herkese teşekkürlerini sunarak, aynı sofranın etrafında bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.

Ramazan ayının önemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Tarhan, bu ayın insanın arınmasında, kendini bulmasında çok önemli bir dönem olduğunun altını çizdi. Ramazan’ın psiko­lojik arınma dönemi, manevi yıkanma dönemi, insanın kötü huylarından, kötü alışkanlıklarından arınma iyi ve güzel şey­lere niyetlendikleri bir ay olduğunu belirten Tarhan bu ayın aynı zamanda aile bağlarını güç­lendiği, bütün kötü huylarından arınmaya vesile olduğunu da vurguladı.

 NPİSTANBUL Hastanesi geleneksel iftar yemeğinde bir arada 3Bir araya gelmenin mutluluğu ve huzurunu yaşadığını ifade eden Tarhan, NPİSTANBUL ailesinin günden güne büyüdüğünü, hizmette 20 yıla yaklaştıklarını söyledi.

“Bu mübarek akşamda sizlerle birlikte olmaktan ve aynı iftar sofrasında bulunmaktan duyduğum mutluluğu bir kez daha ifade etmek istiyorum” diyen Tarhan, aile üyelerine teşekkür etti.

NPİSTANBUL ailesinin üyeleri de günün anlam ve önemine ilişkin görüşlerini programda paylaştı. NPİSTANBUL Hastanesi geleneksel iftar yemeğinde bir arada 4

ÜHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 NPİSTANBUL Hastanesi geleneksel iftar yemeğinde bir arada 5

 

 

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:27 Haziran 2016

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.