Ölümden beter bekleyiş

26 yaşındaki Dani Maloney, 6 ay önce doğan oğluna hamileyken cilt kanserine yakalandı.

26 yaşındaki Dani Maloney, 6 ay önce doğan oğluna hamileyken cilt kanserine yakalandı. olumunebekleyisDoktorlar tarafından çok az ömrü kaldığı belirtilen İngiliz anne, oğluna yapılacak testin sonucuna göre hastalığı bebeğine geçirip geçirmediğini öğrenecek.

Uzmanlara göre, kanserin anne rahmindeki bebeğe geçmesi oldukça düşük bir olasılık. Bu konuda billinen ilk örnek 2009’da Japonya’da yaşandı. Japonya’da yeni doğmuş bir bebek annesinin kanserli hücrelerinin aynısına doğuştan sahip oldu. Geçen sene cildinde fark ettiği değişimler sebebiyle hastaneye giden ve buradaki doktorun kendisine teşhiş koyamadığını öne süren Maloney, “Doktorlara fazladan soru sormaktan korkmayın ve kesinlikle ikinci bir doktora görünün” ifadelerini kullanarak insanları erken teşhisin önemi hakkında uyardı. NTV  

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:23 Temmuz 2014Yayınlanma Tarihi:29 Temmuz 2014

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.