OYUNLARA ERKEKLER MERAKLI

A.A

Şans oyunları platformu olan bir internet sitesinin üyelerinin yüzde 95'ini erkek, yüzde 5'ini ise kadınlar oluşturuyor.


Bilyoner.com Satış ve Pazarlama Müdürü Burak Şimşek, Bilyoner.com'un üye sayısının, 1 milyon 300 bine ulaştığını  söyledi.

Şimşek, yüzde 95'i erkek, yüzde 5'i kadın olan üyelerinin yüzde 28'inin  18-25, yüzde 29'unun 26-30, yüzde 20'sinin 31-35, yüzde 17'sinin 36-45, yüzde  6'sının ise 45 ve üstü yaş grubunda bulunduğunu belirtti.

Üyeleri arasında en fazla taraftar grubuna sahip takımın yüzde 35'le  Galatasaray olduğuna işaret eden Şimşek, taraftar sayısında Galatasaray'ı, yüzde  33'le Fenerbahçe'nin, yüzde 20 ile Beşiktaş'ın, yüzde 4'le Trabzonspor'un takip  ettiğini, diğer takımların taraftarlarının ise toplamda yüzde 8'lik paya sahip  olduğunu vurguladı.

Şimşek, kadın üyelerinin şans ve bahis oyunları arasında en çok Milli  Piyango ve “İddaa”yı tercih ettiğine dikkati çekerek, erkeklerin sırasıyla  “İddaa”, Türkiye Jokey Kulübü (TJK) at yarışları, Spor Toto ve Milli Piyango'ya  ilgi gösterdiğini ifade etti.

Burak Şimşek, “İddaa” oynayan üye sayısının 340 binin, TJK at yarışı ve  Spor Toto'da 120'şer binin, Milli Piyango bileti satın alanların ise 110 binin  üzerinde olduğunu bildirdi.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:01 Mayıs 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.