PARMAKLARDAN KİŞİLİK ANALİZİ ARTIK MÜMKÜN

PARMAKLARDAN KİŞİLİK ANALİZİ ARTIK MÜMKÜNMeraklı mı, detaycı mısınız yoksa başka bir şey mi?

Yüz ve elden sonra uzmanlar şimdi de parmaktan karakter tahlili yaptı. Meraklı mı yoksa yaratıcı mı, detaycı mı araştırıcı mı olduğunuzu parmaklarınızın şeklinden anlayabilirsiniz.

Jüpiter parmağı: Güç ve otorite

PARMAKLARDAN KİŞİLİK ANALİZİ ARTIK MÜMKÜN 2Jüpiter uzun ve düzdür. Kendinden emin, hakkını savunan ve arayan lider ruhlu biridir.

Satürn parmağı: Sorumluluk sahibi

PARMAKLARDAN KİŞİLİK ANALİZİ ARTIK MÜMKÜN 3Satürn dominant özellik taşır. Baskın kararterli, görevlerini mutlaka yerine getiren biridir. Görev insanıdır.

Apollo parmağı: Yaratıcı, sergileyici

PARMAKLARDAN KİŞİLİK ANALİZİ ARTIK MÜMKÜN 4Apollo Jüpiter'den görünüm olarak daha uzundur. Bu kişiler yazar ya da mühendisliğe yatkındır.


Merkür parmağı: Meraklı, araştırıcı

PARMAKLARDAN KİŞİLİK ANALİZİ ARTIK MÜMKÜN 5Merkür parmakları düz ve uzundur. Bu kişiler hızlı, sert, zekidir ve başkalarının işleriyle çok fazla ilgilenir.


KAYNAK: www.bugun.com.tr


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:08 Ekim 2008

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.